W Powiecie Drawskim - znajdź atrakcję

Repertuar Kina MEWA na DSI

We współpracy Złocienieckiego Ośrodka Kultury i DSI na stronach DSI udostępniony został repertuar Kina Mewa. Dostępny on będzie w ramach kalendarza wydarzeń DSI obsługiwanego przez nowy portal „W powiecie drawskim – znajdź atrakcję”.


Informujemy iż dawniej używane linki w menu w dalszym ciągu kierują do stron zawierających informacje o filmach w kinie.
W chwili obecnej informacje o filmach w Kinie Mewa możemy znaleźć:


Na stronie DSI:
W menu: KALENDARZ > REPERTUAR KINA MEWA
W module na stronie głównej (po lewej): WYDARZENIA Z KALENDARZA


Na stronie Turystyka DSI  „W powiecie drawskim – znajdź atrakcję”
W całym kalendarzu, lub w wybranej kategorii ZŁOCIENIEC lub ZŁOCIENIEC> REPERTUAR KINA MEWA
W module na stronie wydarzeń kategorii Złocieniec po lewej stronie (Ten moduł pobiera dane bezpośrednio ze strony Złocienieckiego Ośrodka Kultury)


Na stronie DRAWSKOPOMORSKIE.COM
W module na stronie głównej (środek): WYDARZENIA
Oczywiście wszystkie filmy dostępne są na stronie ZOK-u.
Każde wydarzenie zawiera odnośniki pozwalające na bezpośrednią rezerwację miejsc na seanse online.

Jednym z zadań portalu Turytsyka.dsi.net.pl jest kompleksowa platforma informacyjna w zakresie wydarzeń w powiecie drawskim. Szeroka dostępność oraz ciągła aktualizacja pozwoli na skuteczne dotarcie do mieszkańców i turystów.

W ramach tego DSI planuje udostępnić narzędzia publikacji zapowiedzi wydarzeń jednostkom samorządowym, ośrodkom kultury, stowarzyszeniom i aktywnym grupom społecznym.
Już teraz wdrożone zostały w oparciu o RSS możliwości kolportażu danych o wydarzeniach. Dzięki temu prawie na każdej stronie będzie można zaimplementować aktualny kalendarz lub mieć go w swoim komputerze.

Last modified on
Rate this item
(1 Vote)
back to top