W Powiecie Drawskim - znajdź atrakcję

Projekt - komunikat 2012-07-21

ZNAJDŹ ATRAKCJĘ W POWIECIE DRAWSKIM to nowy projekt portalu informacyjnego, który skierowany jest do turystów i mieszkańców powiatu drawskiego. Jako narzędzie biznesowe polecane dla branży turystycznej, gastronomicznej i noclegowej. To również doskonała strona komunikacji ze społeczeństwem dla ośrodków kultury i biur promocji.


Docelowo system będzie wspierał pracowników informacji turystycznych w ich codziennej pracy. System będzie przygotowany do pracy w infomatach i w wersji mobilnej.
Portal informacyjny jest dostępny pod adresami www.turystyka.dsi.net.pl oraz http://www.wpowieciedrawskim.dsi.net.pl/.
Podstawowym celem projektu jest przekazywanie informacji o:
- o wydarzeniach organizowanych nie tylko przez samorządy ale również i tych przez stowarzyszenia czy firmy
- ciekawych miejscach zawierających barwne zdjęcia, a na mapie możliwość ich lokalizacji wraz z wyznaczeniem trasy dojazdu
- produktach lokalnych
- firmach działających na terenie powiatu drawskiego w zakresie szeroko pojętej turystyki, bazy noclegowej i gastronomicznej.
- promocjach i ciekawych usługach przygotowanych przez firmy

To oczywiście nie wszystkie możliwości „Znajdź atrakcję w powiecie drawskim”. Obszerne relacje z wydarzeń turystycznych, galerie, promocja na Facebooku powoduje, że nowy projekt może się stać podstawową platformą komunikacji, która będzie łączyć turystów, mieszkańców z firmami, stowarzyszeniami i jednostkami samorządowymi.

Co ciekawe organizacja, firma po zarejestrowaniu sama może dodać wydarzenie, wizytówkę czy lokalizację na mapie bez udziału administratorów. Może też dodać swoją galerię i przygotowywać ofertę.
Zadaniem turystyka.dsi.net.pl jest promocja ciekawych miejsc i firm w powiecie, dlatego właśnie aktywne firmy będą nagradzane banerami i wspierane w swoich działaniach.
Portal jest całkowicie samodzielnym portalem przygotowanym do integracji z innymi witrynami samorządów, ośrodków kultury i firm.

Zapraszamy do odwiedzenia portalu, do rejestracji i rozpoczęcia promocji swoich działań na turystyka.dsi.net.pl.


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2015.

Last modified on
Rate this item
(4 votes)
More in this category: « Credits Repertuar Kina MEWA na DSI »
back to top